Технології

Apple Watch врятували жінку від смертельного серцевого нападу

Apple Watch Series 7

Дайан Фінстра помітила дивні показники на своєму годиннику. Після екстреного звернення до лікарні з’ясувалося, що вона пережила серцевий напад і перебувала на межі смерті, зовсім не підозрюючи про це.

В інтерв’ю новинному каналу WZZM 13 мешканка Мічигану Дайан Фінстра розповіла, що 22 квітня виявила скачки серцевих скорочень на дисплеї Apple Watch. Пульс доходив до 169 ударів в хвилину після того, як жінка піднялася на 12 сходинок.

Читайте також:  Apple розповіла, чим можна дезінфікувати iPhone в пандемію

Дайна подзвонила чоловікові, а після звернулася в швидку допомогу. Як показали клінічні дані ЕКГ, нещодавно вона пережила серцевий напад, а настільки високі показники свідчили про можливе повторення небезпечної ситуації.

У клініці також виявилася повна закупорка артерії, і тільки процедура стентування змогла знизити шанс повторного нападу. Дайан Фінстра запевняє, що Apple Watch, які вона отримала в подарунок на день народження, врятували їй життя. Що цікаво, медики повністю з нею згодні: згідно з офіційними даними, в ході важкого повторного серцевого нападу виживає всього 12% осіб.

Нагадаємо, що нещодавно розумний годинник Apple врятував життя 78-річному Майку Ягеру. Тоді наручний гаджет не тільки визначив падіння літнього чоловіка, а й сам викликав службу порятунку.