Технології

Шахраї продають доступ до інтернету Ілона Маска за біткоїни

Starlink

Один з жителів Ірану несподівано виявив можливість замовити на території своєї країни комплект супутникового інтернету Starlink і оформити підписку на доступ до нього. Правда, ні компанії SpaceX, ні самому Ілону Маску нічого про це не відомо.

Вже через кілька місяців у жителів всієї планети з’явиться шанс підключитися до супутникового інтернету Starlink. Можливість виключно теоретична: на шляху її реалізації постануть закони, що забороняють розгортання подібних технологій.

Читайте також:  Sony купила дві нові студії. Це розробники хітових ігор PlayStation

Однією з країн, куди, ймовірно, Ілон Маск точно не зможе протягнути свою мережу, стане Іран. У спробах обійти таку несправедливість один з користувачів випадково виявив, що в його країні діє сайт, що став повним клоном офіційного, що пропонує платні послуги з установки супутникового інтернету.

Starlinkiran.com майже нічим не відрізняється від оригіналу. Вся інформація на ньому представлена на перській, а фонові зображення та іконки якісно скопійовані і знаходяться на своїх місцях.

Потенційним клієнтам пропонується ввести свої дані, включаючи ім’я та адресу, а після оплатити послугу. Що цікаво, шахраї виявилися значно щедрішими Ілона Маска, оскільки пропонують обладнання та пакет послуг з великим дисконтом.

Читайте також:  Компактний електролітак зробить регіональні польоти доступними

Так, якщо на сайті у Ілона Маска просять за термінал $499, то тут тільки $250. Мало того, абонплата складе $49 проти $99 на офіційному сайті Starlink. Шахраї приймають оплату тільки в біткоїнах, а також обіцяють безкоштовну доставку. Ілон Маск попросить за доставку $ 49 всередині США, а вартість послуги за межами країни може виявитися ще дорожчою.