Знання

Як Україні перейти з третього світу в перший

Україна

Необхідно протягом трьох років щорічно видавати по 100 тис. кредитів під бізнес-планування МСБ в розмірі до $ 50 тис., що складе $ 5 млрд на рік і $ 15 млрд за три роки. Правильне використання таких коштів не тільки оздоровить економіку, а й забезпечить Україні прорив з третього світу в перший. Так оцінив належні обсяги фінансової підтримки бізнесу для відновлення економіки України Володимир Чеповий в ході Конгресу українського бізнесу, що відбувся 27 січня в Києві.

«Україні, як« зраненому організму », катастрофічно не вистачає« крові », тобто грошей. Міжнародні донори бачать триваючу «крововтрату», але не наважуються знову в холосту витратити чергову порцію. Вони не сліпі і вже неодноразово бачили, як чималі обсяги необхідної «крові» клізмою вливалися в … так звану рекапіталізацію банків. Після чого «хворий був змушений» закритися від людських очей і, тугіше, злити вміст в офшорні «унітази», – зазначив Володимир Чеповий.

На його думку, поки представники бізнесу не зажадають і не проконтролюють потрапляння «крові» в судини організму країни – Україна не відновить свою економіку. Потрібно знайти правильні підключення до важливих «судин» державного організму, що дозволяють прискорити його регенерацію і самовиздоровлення.

Читайте також:  Як відрізнити підроблену туалетну воду від оригінальної

Розуміння цього підказує три напрямки, на які варто витратити позикові гроші і фінансову допомогу, яку планує дати цивілізоване світове співтовариство.

Перший напрямок – масове міні- і мікрокредитування малого та середнього бізнесу під 4% річних. Необхідно протягом трьох років, щорічно видавати по 100.000 кредитів під бізнес-планування МСБ у розмірі до 50.000 $, що складе 5 млрд. $ на рік і 15 млрд. $ за три роки. Це призведе до становлення і зміцнення середнього класу і швидкого розвитку сегменту малого та середнього бізнесу, який вже продемонстрував свій бізнес-патріотизм, підтримавши і забезпечивши українську армію матеріальним і людським ресурсом в найважчий час для країни.

Другий напрямок – зробити масове держзамовлення на всі промислові підприємства України, в першу чергу – оборонного спрямування. Це дасть завантаження мільйонам робочих місць, наповнить бюджети українських сімей і держави. Математика замовлення та ж: 5 млрд. $ * 3 роки = 15 млрд. $.

Читайте також:  5 високотехнологічних професій для мілленіалів

Третій напрям – масове будівництво державою таун-хаузів в передмістях по всій країні. Один житловий блок 150 м.кв. повинен видаватися сім’ям українців при народженні третьої дитини, а так само вимушено-переселеним сім’ям з окупованих територій. Ця програма так само створить мільйони робочих місць і величезний позитивний соціальний ефект. Математика програми та ж: $ 5 млрд х 3 роки = $ 15 млрд.

Всього виходить, що за три роки буде ефективно і доцільно освоєно $ 45 млрд. це саме ті цифри, які називають міжнародні експерти, як обсяг необхідної фінансової допомоги Україні для фінансового одужання.

«Я впевнений, що правильне використання таких коштів не тільки оздоровить економіку, а й забезпечить Україні прорив з третього світу в перший», – підсумував Володимир Чеповий.

Залишити коментар