Авто

Bugatti не відмовиться від ДВС після об’єднання з Rimac

Bugatti

Незважаючи на довгоочікуване об’єднання французької марки Bugatti і хорватського виробника електричних гіперкарів Rimac, автомобілі Bugatti не перетворяться в перелицьовані Rimac з французькою емблемою навіть з переходом на електротягу.

Марки збережуть свої виробничі майданчики в Загребі і Мольсаймі, але штаб-квартира у них буде новою — на території комплексу Rimac Campus. Крім того, в майбутньому Bugatti нарешті розширить свій модельний ряд і представить кілька новинок.

Після об’єднання марок Bugatti і Rimac французький виробник гіперкарів зовсім не збирається відмовлятися від двигунів внутрішнього згоряння. Як розповів в інтерв’ю виданню Autocar глава Rimac Мате Римац, в спільному підприємстві Bugatti залишиться самостійною маркою і ніколи не буде випускати хорватські електрогіперкари з французькою емблемою.

Читайте також:  Подивіться на безпілотний фургон Nuro із зовнішньою подушкою безпеки для пішоходів

Перший електричний Bugatti буде розроблений з чистого аркуша. “Деякі очікують, що може статися так, що ми просто візьмемо Nevera, назвемо її Bugatti і нанесемо відповідний логотип. Цього абсолютно точно не станеться. Це зовсім не те, що ми збираємося робити. Звичайно, ми хочемо побудувати прибуткову компанію, але ми не будемо просто переробляти те, що у нас є”, — пообіцяв Римац.

Перший Bugatti без ДВС буде представлений до кінця поточного десятиліття, а друга модель марки буде використовувати гібридну силову установку. Поки незрозуміло, чи збереже вона 8,0-літровий двигун W16 з чотирма турбінами або це буде новий мотор.

Читайте також:  Mercedes-Benz випустив спрощену версію електрокара EQS

Крім того, модельний ряд Bugatti, за словами Римаца, нарешті вийде за рамки однієї моделі, причому в гамі очікуються «не тільки гіперкари». Він відмовився розповідати подробиці, але зазначив, що новинки будуть «різними» і «дуже цікавими». Спільне підприємство Bugatti Rimac D.o. o. контролює Rimac Group і компанія Porsche.