Авто

Англійці побудували електрокар з незвичайними пропорціями і величезною притискною силою

McMurtry Spéirling

Стартап McMurtry Automotive з англійського графства Глостершир привіз на Фестиваль швидкості в Гудвуді Одномісний електрокар, за характеристиками не поступається гоночним машинам категорії GT3. Новинка виглядає, як Бетмобіль в мініатюрі, має незвичайні, швидше іграшкові пропорції, але може похвалитися відношенням маси до потужності 1:1. Розгін з місця до 300 кілометрів на годину у електрокара займає менше дев’яти секунд.

Одномісний McMurtry Spéirling (в перекладі з ірландського — гроза) побудований за гоночними стандартами найвищого рівня, заявляють автори проекту. В основі машини лежить вуглепластиковий монокок з інтегрованою батареєю, композитними зминаються зонами і композитними зовнішніми панелями. Підвіска багатоважільна, з адаптивним контролем дорожнього просвіту; гальма-вуглецокераміка. Діаметр коліс – 19 дюймів. Аеродинамічне оперення з поздовжніми стабілізаторами і крила з «віконцями» для стравлювання тиску в арках нагадують про Peugeot 9×8.

Читайте також:  Opel Astra нового покоління: опубліковані перші зображення

McMurtry Spéirling

У рух машину приводить електричний вузол McMurtry E-axle, змонтований на задній осі. Батарея ємністю 60 кіловат-годин підтримує зарядку піковою потужністю в 600 кіловат і забезпечує 30-60 хвилин активної їзди по треку. У компанії уточнюють, що це еквівалентно пробігу в 563 кілометри по звичайних дорогах. Максимальна швидкість Spéirling заявлена як “більше 323 кілометрів на годину”. Розгін з 0 до 300 км/год триває менше дев’яти секунд.

“Крутяться вихори, спіральний хаос в повітрі, непереборний тиск, який не можна побачити, а можна лише відчути…», — так описує машину сер Девід Макмертрі. І цим він, очевидно, натякає на систему активного грауд-ефекту, як у GMA T. 50 або McLaren F1, завдяки якій Spéirling буквально прилипає до асфальту. При масі менше тонни вже з перших секунд розгону на електрокар діє притискна сила, еквівалентна 500 кілограмам, а значить бічні перевантаження в поворотах цілком можуть бути більше 2g.

Читайте також:  Короткобазний Jeep Wrangler перестануть продавати в Європі

На трасі в Гудвуді Spéirling пілотував дев’ятикратний призер “24 годин Ле-Мана” Дерек Белл. До кінця цього року і на початку наступного команда розробників зробить спроби встановити кілька рекордів – але яких, поки не повідомляється. Також можливо, що електрокар коли-небудь стане учасником гоночної серії, але насамперед, за словами керуючого директора McMurtry Automotive Тома Йейтса, їм належить завоювати довіру, обкатати автомобіль і технології.