Політика

Тихановська розповіла про зустріч із Зеленським

Світлана Тихановська

Білоруська опозиціонерка розповіла, що залишається на зв’язку з вищим керівництвом України та рада тим крокам назустріч, які Київ робить для білорусів, які втекли з країни.

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська вже познайомилася особисто з президентом Володимиром Зеленським, хоча це була і неофіційна зустріч. Про це Тихановська розповіла в інтерв’ю Сегодня, яке було опубліковано в суботу, 10 липня.

“Позавчора ми перетиналися з паном Зеленським на заході в Литві. Офіційних зустрічей у нас не було, але ви знаєте, як сильно ми відчуваємо підтримку України”, – розповіла опозиціонерка.

Читайте також:  Всі публічні послуги стануть цифровими - Мінцифри

Тихановська зазначила, що завжди на зв’язку з вищим керівництвом України та рада тим крокам назустріч, які Київ робить для білорусів, які втекли з країни.

“Так, ми на зв’язку, звичайно, з представниками уряду України. Ось, я один раз зустрічалася онлайн з паном Кулебою… Ви прийняли стільки білорусів – десятки тисяч білорусів. Допомагає Україна і з працевлаштуванням, і з легалізацією білорусів. Тобто всіляко робить нам крок назустріч, але вони розуміють білорусів, тому що самі пройшли через це”, – зазначає лідер білоруської опозиції.

Також Тихановська вітає те, що Україна приєднується до санкцій Євросоюзу проти режиму Лукашенка.