Авто

Стало відомо, коли дебютує електричний Renault Megane

Megane E-Tech Electric

Восени минулого року компанія Renault представила “зелений” концепт eVision, який незабаром отримає серійне втілення під ім’ям Megane E-Tech Electric.

Прем’єра нового електрокара, який технічно не має майже нічого спільного з паливним тезкою, відбудеться на автосалоні в Мюнхені 6-12 вересня. Тоді ж стартує І виробництво новинки, яка в електричній лінійці Renault приєднається до Twingo, Zoe і Twizy.

Ймовірно, якийсь час Renault Megane E-Tech Electric буде продаватися паралельно з “звичайним” Megane, який доступний з бензиновими, дизельними і гібридними силовими установками. Згодом в лінійці залишиться тільки електрокар.

Читайте також:  Audi показала можливого наступника A8

Життєвий цикл паливного “Мегана” залежить від темпів електрифікації Renault, який вже відмовився від розробки нових дизельних моторів на користь повністю “зелених” і бензоелектричних установок. До 2025 року частка автомобілів Renault з різним ступенем електрифікації в загальному обсязі продажів повинна скласти 15 відсотків, а до 2030 року – 30 відсотків.

Крім терміну прем’єри, нових подробиць про Megane E-Tech Electric компанія поки не розкрила. Відомо, що автомобіль, побудований на платформі CMF-EV, вийшов трохи менше стандартного хетчбека, а від концепту eVision відрізняється дзеркалами заднього виду замість мініатюрних камер і наявністю пластикових віконних стійок.

Читайте також:  Rimac об'єднався з Bugatti

За попередніми даними, електромобіль оснастили 217-сильним мотором, який живиться від компактної батареї ємністю 60 кіловат-годин. Прототип моделі з тим же двигуном розганявся з місця до 100 кілометрів на годину менш ніж за вісім секунд, а запас ходу «за паспортом» становив 450 кілометрів по циклу WLTP.

Джерело: Motor1