Авто

Відео: нові Opel Mokka і Renault Kangoo проходять краш-тести EuroNCAP

Opel Mokka і Renault Kangoo

Європейська організація EuroNCAP провела чергову серію краш-тестів, в ході яких перевірила безпеку нового покоління субкомпактного кросовера Opel Mokka і оновленого фургона Renault Kangoo. За результатами досліджень, які проводили за новим протоколом, обидві моделі успішно пройшли випробування, трохи не дотягнувши до ідеального результату.

Фахівці EuroNCAP провели серію краш-тестів за новим протоколом, затвердженим у травні минулого року. Згідно зі зміненим регламентом фронтальне зіткнення з 50-відсотковим перекриттям тепер проводять не про статичний, а про бар’єр, що рухається назустріч, що імітує автомобіль. При цьому швидкість руху машини і візка становить 50 кілометрів годину.

Читайте також:  Кращі автомобілі для українських доріг: топ моделей

Іншими нововведення зміненого регламенту став додатковий бічний удар в далеку від водія сторону. За старим протоколом фахівці зіштовхували бар’єр тільки з водійською стороною. Крім того, тепер експерти вивчають рухи голови водія і переднього пасажира під час удару, оцінюючи наскільки сильно вони контактують один з одним при бічному зіткненні. Подібні дані необхідні для оцінки необхідності установки центральної передньої подушки безпеки.

Новому Opel Mokka, побудованому на платформі CMP від концерну Stellantis не вистачило центральної подушки безпеки для того, щоб заробити п’ять зірок. Фахівці також знизили бали за автоматичну функцію гальмування, яка не розпізнала в велосипедиста перешкоди. Через ці вразливості нове покоління кросовера обмежилося чотирма балами.

Читайте також:  Лінійка Audi Q4 e-tron поповнилася двома новими версіями

В оновленому Renault Kangoo, навпаки, відмінно проявила себе функція превентивної безпеки. Система автоматичного гальмування вчасно розпізнавала всі перешкоди у вигляді машин, велосипедів і пішоходів. Однак через недостатньо надійного пасивного захисту від бокового удару фургон нового покоління теж не дотягнув до п’ятизіркового рейтингу, зупинившись на чотирьох балах.

В середині квітня організація Euro NCAP провела чергову серію краш-тестів, в ході яких експерти випробували Dacia / Renault Logan і Sandero Stepway нового покоління. За їх результатами обидва автомобілі отримали всього дві зірки за безпеку.