Авто

Dodge випустить електричний маслкар

Dodge eMuscle

Концерн Stellantis, який об’єднав під своїм крилом 14 брендів, представив Стратегію електрифікації, яка обійдеться йому в 30 мільярдів євро. План передбачає створення чотирьох модульних платформ, уніфікованих батарейних блоків і сімейства з трьох масштабованих електричних приводів для автомобілів всіх марок і сегментів.

До 2030 року близько 70 відсотків проданих Стеллантісом машин в Європі будуть гібридами або електрокарами, а в США цей показник досягне 40 відсотків. Не залишиться осторонь навіть Dodge-в 2024 році компанія виведе на ринок перший в світі електричний маслкар.

Читайте також:  Tesla розкритикували за тестування бета-версії автопілота на звичайних водіях

Ніяких подробиць про електричний Dodge поки немає. Але дещо можна дізнатися з тизерного ролика з главою компанії Тімом Куніскісом. Наприклад, про позиціонування: Dodge уникає назви електрокар, а говорить про нову модель як про американський eMuscle, тобто маслкар з електричним приводом.

А ще в ролику миготить сама машина, причому вона схожа на Charger першого покоління і, судячи з усього, оснащена повним приводом. Для неї навіть придумали слоган: Tear Up the Streets… Not the Planet (терзайте вулиці… а не планету).

За допомогою нової моделі Dodge збирається дати своїм клієнтам те, що їм потрібно найбільше — потужну і швидку машину з електричною силовою установкою.

Читайте також:  Представлений оновлений кросовер Subaru Forester

Мовляв, інженери компанії досягли межі можливостей двигунів внутрішнього згоряння, і перехід на електротягу дозволить компанії піднятися новий рівень. Якщо так, то маслкар на батарейках цілком може виявитися могутніше нинішнього Challenger SRT Super Stock. Це інфернальне навіть за мірками американців купе використовує двигун Hemi V8 6.2 потужністю 818 сил.

Крім іншого перший електричний Dodge зможе похвалитися і значним запасом ходу. За словами Stellantis, в основі електрокарів всіх 14 брендів буде лежати одна з чотирьох платформ: STLA Small, STLA Medium, STLA Large і STLA Frame, які забезпечать пробіг в 500-800 кілометрів. Плюс концерн розробить три компактних силових блоку, які підійдуть для створення машина з переднім, заднім і повним приводом, а також батареї з двома варіантами внутрішньої хімії.