Технології

Ubisoft робить нескінченну Assassin’s Creed

Assassin’s Creed

Хоча деякі геймери невтомно лають ігри-сервіси, попит на них великий, а тому великі компанії не збираються просто так від них відмовлятися. Успіх Fortnite не дає спокою багатьом-в тому числі і Ubisoft.

Вчора Джейсон Шрайер заявив, що наступною частиною серіалу Assassin’s Creed стане Infinity — платформа-хаб, котра постійно розвивається, розробкою якої будуть займатися команди з Монреаля і Квебека. На відміну від інших частин саги, новинка запропонує геймерам відразу кілька унікальних історичних сеттінгів, кожен з яких буде згодом змінюватися і розвиватися на зразок GTA Online.

На деталі, втім, Шрайер поскупився, оскільки плани корпорації можуть змінитися, коли в моду увійде новий тренд.

Читайте також:  Гігантський морський вітрогенератор здатний живити 80 000 домівок

Незабаром після публікації матеріалу сама Ubisoft підтвердила факт існування Assassin’s Creed Infinity і багато деталей зі статті. Крім того, стало відомо, що серед розробників чимало ветеранів індустрії, зокрема — Клінт Хокінг, один з творців Splinter Cell: Chaos Theory, Far Cry 2 і недавньої Watch Dogs: Legion. Коли чекати незвичайний сервіс, невідомо, хоча, за даними преси, раніше 2024 року релізу точно не буде.