Авто

Новий Volkswagen Golf R став універсалом

Volkswagen Golf R

У “сьомого” Volkswagen Golf R була практична версія в кузові універсал. А тепер така ж з’явилася у машини восьмого покоління. Як і годиться, новий Golf R Estate технічно уніфікований з хетчбеком, але більш універсальний — наприклад, для «сараю» вперше запропонований фаркоп, що дозволяє буксирувати причепи масою до 1,9 тонни.

Новий Volkswagen Golf R Estate, по суті, об’єднує переваги універсала Golf Variant з технікою Golf R. Колісна база тут на 66 міліметрів більше, ніж у хетчбека, а обсяг багажника становить значні 611-1642 літра. До того ж для “естейта” можна замовити фаркоп — він дозволяє тягати Причепи масою до 1,9 тонни і витримує вертикальне навантаження в 80 кілограмів. Звичайний Golf R такої опції позбавлений.

Читайте також:  Mazda випустить 13 електрокарів і гібридів протягом чотирьох років

Volkswagen Golf R

Під капотом – «тубочетвірка» 2.0 TSI EA888 (320 сил, 440 Нм), сполучена з семиступінчастим «роботом» DSG. Привід – повний 4Motion з індивідуальними пакетами фрикціонів для задніх півосей.

Є контроль вектора тяги і режим дріфту для ефектних силових ковзань. Правда, останній є частиною пакету R Performance, куди також входять заточений під Нюрбургринг пресет Special і зрушений до 270 кілометрів на годину обмежувач швидкості. Розгін до ста у Golf R Estate триває 4,9 секунди проти 4,7 у хетчбека.

Volkswagen Golf R

Як і звичайний Golf R, Універсал задовольняється спортивним шасі зі зменшеним на 20 міліметрів дорожнім просвітом і адаптивними амортизаторами DCC, посиленими гальмами і спортивними сидіннями з обробкою тканиною і мікрофлісом ArtVelours.

Читайте також:  Nissan представив найбільш екстремальну версію Navara

Цифрова приборка Digital Cockpit Pro – зі специфічною для R-моделей графікою. Універсал можна буде замовити в Європі з завтрашнього дня за ціною від 51 585 євро.