Бізнес ідеї

5 кращих ідей для заробітку на власному авто

Заробіток на автомобілі

Незавидне фінансове становище змушує громадян шукати додаткові способи заробітку. Тим, хто володіє особистим транспортним засобом, трохи простіше знайти вихід. Розглянемо 5 способів, як можна заробити на своєму авто.

Зміст

Заробіток на таксі

Таксі

Мабуть, це один з найпоширеніших способів, який виникає в думках у багатьох власників авто, які потребують додаткових фінансових коштів. Цей варіант заробітку має як свої очевидні плюси, так і цілком чіткі мінуси. Тому варто їх вивчити, щоб розуміти, чого очікувати від своїх дій.

Плюси:

  • таксуючи, щомісяця можна заробити кілька десятків тисяч гривень, якщо ви власник авто середнього класу і вище;
  • такий спосіб заробітку ставить вас в повну незалежність від роботодавця або договору з наймачем;
  • водій сам регулює ціну, за яку він готовий працювати.

До мінусів такої підробітку відносять:

  • нестабільність – адже замовлення можуть бути не завжди;
  • водій може піддатися штрафу через відсутність ліцензії, якщо він зважиться на неофіційний варіант заробітку;
  • швидкий знос авто, тому через досить короткий проміжок часу доведеться ремонтувати автомобіль.

Автомобіль як засіб реклами

Автомобіль як засіб реклами

Це пасивний спосіб заробітку. Власник авто може надати свою машину в якості рекламної площі під будь-яку акцію, фірму або послугу. Для того щоб здійснити такий варіант підробітку, потрібно подати відповідне оголошення.

Зверніть увагу!
Для такого варіанту отримання прибутку необхідно дотримати деякі тонкощі-попереднє очищення і ретельне миття автомобіля для того, щоб на поверхню нанесли рекламні стікери; установка GPS-навігатора, щоб рекламодавець відстежував зони охоплення рекламою.

Мінуси способу в тому, що дохід буде високим тільки для великих мегаполісів. Для невеликих міст і околиць сума дуже незначна.

Нерегулярні перевезення

Нерегулярні перевезення

Третій спосіб заробітку – нерегулярні перевезення, які найчастіше здійснюються між містами або навіть регіонами. При цьому необхідно бути готовим до тривалих поїздок. Іноді деякі водії приймають рішення, у разі частої поїздки між містами, брати з собою попутників.

Для довідки!
У цьому випадку дохід також виявляється в принципі пасивним, так як при такій підробці можна заробити тільки на бензин.

Каршерінг

Каршерінг

Останнім часом каршерінг – досить популярний вид послуги. Власник свого авто може заробити на машині, якщо він сам користується транспортним засобом нерегулярно.

У той час, коли машина простоює, її можна здати в оренду іншій людині. Такий вид підробітку може приносити цілком відчутний прибуток. Кількість зароблених грошей буде прямо залежати від того часу, на який машина здається в прокат.

Факт!
У великих містах вже діють великі агентства, що займаються каршерінгом. Тому заробити серйозні гроші можна тільки на ринку, де невисока конкуренція.

Влоги

Смайл на склі

Цікаве сучасне рішення заробітку – ведення власного влога на автомобільну тематику. Все, що для цього потрібно – наявність власного автомобіля, вміння знімати якісне відео і пропонувати цікаві широкому колу користувачів теми для обговорення.

Теми можуть бути будь-якими, пов’язаними з володінням власним автомобілем, експлуатацією, ремонтом та іншим. Але перед тим, як приступити до такого способу заробляння коштів, необхідно вивчити ринок і кон’юнктуру.

Описані способи дозволяють заробити додаткові кошти власникам особистих автомобілів.