Технології

Аналітики розкрили доходи Pokemon GO за весь час. Цифри величезні

Pokemon GO

Аналітики з фірми SensorTower впритул вивчили фінансові показники Pokemon GO за час, що минув з виходу гри. Виявилося, що за п’ять років AR-забава заробила просто астрономічну суму.

З моменту виходу в 2016 році Pokemon GO завантажили 632 мільйони разів, і вона принесла творцям $5 мільярдів. Для порівняння: звичайній одиночній AAA-грі для таких показників потрібно продатися тиражем в сто мільйонів копій.

Просто неймовірні цифри. “Покемони” заробляють навіть зараз: за першу половину 2021 року тайтл приніс авторам $642 мільйони, і проект досі стабільно з’являється в десятці найпопулярніших ігор.

Читайте також:  «Екран смерті» в Windows 11 більше не синій

При цьому найприбутковішим для Pokemon GO став 2020 рік: він приніс видавцеві $1,3 мільярда, на 41% більше, ніж 2019-й. Що ж стосується регіонів, де користувачі витрачають найбільше грошей — це в першу чергу США (36,6%) і Японія (32%).

На третьому місці розташувалася Німеччина з її 5,4%. За кількістю установок лідирують США, Бразилія та Індія, але жителі останніх двох країн не поспішають розщедрюватися.