Авто

Lamborghini показала фінальний Aventador

Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae

Через десять років після виходу першого Aventador LP700 – 4 компанія Lamborghini ставить крапку в історії моделі. Остання ітерація нинішнього суперкара отримала назву Aventador LP 780-4 Ultimae. Вона вийде тиражем в 600 примірників і об’єднає все найкраще від екстремального SVJ і елегантного Aventador S. наступник моделі з’явиться в 2022-2023 роках. З чуток, він збереже дванадцятициліндровий двигун, але лише як частина гібридної силової установки.

Повнопривідному Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae дістався колишній «атмосферник» V12 6.5, тільки тут його потужність доведена до 780 кінських сил і 720 Нм крутного моменту. Це на 40 сил більше, ніж у Aventador S, і на 10 — ніж у SVJ. До того ж купе на 25 кілограмів легше «Ески», а по розгону до ста не поступається SVJ — 2,8 секунди. Максимальна швидкість заявлена на рівні 355 кілометрів на годину, тобто +5 км/год в порівнянні з SVJ. Завдяки вуглецево-керамічним гальмам, для зупинки зі 100 кілометрів на годину суперкару потрібно всього 30 метрів.

Читайте також:  Найбільший кросовер Kia оновився і приміряв новий логотип

Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae

За образом Aventador S фінальний Ultimae отримав повнокероване шасі. Робота актуаторів на задніх колесах тісно пов’язана з перекаліброваним рульовим управлінням Lamborghini Dynamic Steering, а значить відгуки на дії водія повинні стати різкіше і гостріше. До того ж скоригована логіка роботи повного приводу (на задню вісь може йти більше моменту) і трекшн-контролю. Але керує всіма система, як і раніше, процесор Lamborghini Dinamica Veicolo Attiva, який отримує дані про поздовжні і поперечні прискорення в режимі реального часу.

Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae

Від інших Авентадорів новинка відрізняється дизайном переднього бампера, який збільшує аеродинамічне навантаження на передню вісь. Активне антикрило має три положення і працює в згоді з генераторами вихорів в передній і задній частинах днища для оптимізації аеродинамічного балансу. Їздових профілю чотири: Strada, Sport, Corsa і настроюється Ego. Покупці Aventador LP 780-4 Ultimae зможуть вибрати один з 18 стандартних кольорів кузова або зупинитися на будь-якому з 300 додаткових відтінків, що пропонують через програму персоналізації Ad Personam.

Читайте також:  Серійний Alfa Romeo Tonale вперше помітили на дорозі

Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae

Загальний тираж суперкара в 600 примірників розподілять між 350 купе і 250 родстерами. За замовчуванням машини будуть йти з кованими колесами Silver Dianthus діаметром 20 і 21 дюйм спереду і ззаду, а також вуглепластиковим декором екстер’єру та інтер’єру. Для запуску Aventador LP 780-4 Ultimae обрані купе в двоколірному забарвленні “Сірий-на-сірому” з червоними акцентами Rosso Mimir і родстер, пофарбований у відтінки Blu Tawaret і Blu Nethuns в поєднанні з карбонової дахом під глянцевим лаком.