Авто

Бюджетний електрокар General Motors оцінили в $ 10 000

Baojun KiWi EV

Компанія SAIC-GM-Wuling, спільне підприємство SAIC Motor, General Motors і Liuzhou, представила новий автомобіль — модель Baojun KiWi EV.

Компактний міський електрокар цікавий не тільки доступною ціною, але і пристойними характеристиками — незважаючи на невисоку потужність двигуна, він здатний розганятися до 100 кілометрів на годину.

Дизайн новинки перегукується з торішньою моделлю, але виглядає яскравіше завдяки контрастній колірній схемі. При цьому салон нового електромобіля обзавівся тканинної обробкою з тривимірною текстурою.

Читайте також:  Стало відомо, коли дебютує електричний Renault Megane

Виробник також пропонує різні варіанти оформлення інтер’єру новинки: різні колірні поєднання, шкіряні сидіння з вишивкою і більш зручну дверну ручку для пасажирів на задньому сидінні.

Baojun KiWi EV

Базова модель Baojun KiWi EV розрахована на двох осіб. Її габарити складають 2625 х 1647 х 1588 мм, колісна база — 1750 мм.чотиримісна версія електромобіля має довжину кузова 2984 мм при колісній базі 2020 мм.

Електрокар оснащений двигуном потужністю 54 к. с., а його максимальна швидкість становить 100 км/ч. він надійде в продаж на території Китаю в третьому кварталі поточного року за ціною від $10 000.