Авто

Відео: потужність нового Toyota Land Cruiser 300 виявилася менше заявленої

Toyota Land Cruiser 300

Тюнери з ательє Ekanoo Racing, розташованого в Бахрейні, займаються модифікацією Toyota Land Cruiser 300 для участі в традиційних для Близького Сходу гонках на позашляховиках. В ході підготовки фахівці випробували автомобіль на діностенді і з’ясували, що офіційні характеристики 415-сильного мотора не відповідають дійсності.

Близькосхідні тюнери готують 500-сильний проект гоночного Toyota Land Cruiser 300 для участі в традиційних гонках позашляховиків. В якості донора фахівці взяли серійну модель, обладнану 3,5-літровим V6, офіційна віддача якого становить 415 кінських сил і 650 Нм. До “сотні” позашляховик розганяється за 6,7 секунди.

Читайте також:  Стали відомі китайські автомобілі, які ліквідніші за Toyota

Для перевірки потужності двигуна інженери випробували віддачу агрегату “Крузака” на діностенді. В ході тесту фахівці з’ясували, що “до коліс” позашляховика доходить тільки 370 кінських сил і 534 Нм.

Таким чином, незважаючи на наявність системи повного приводу і диференціалів, трансмісійні втрати складають близько 10 відсотків. Після цього фахівці додали в бензин якусь присадку, що збільшує октанове число палива, зумівши підвищити потужність агрегату на сім кінських сил. Тюнери відзначили, що подібний результат досить непоганий для позашляховика такого класу.

Джерело: EKanooRacingTV / YouTube.com