Політика

Данілов: Проти олігархів є не тільки план Б

Олексій Данілов

Після прийняття закону про деолігархізацію РНБО може не включити до реєстру олігархів жодну людину, зазначив Олексій Данілов.

У президента Володимира Зеленського є не тільки план Б в разі, якщо закон про олігархів не спрацює. Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов в інтерв’ю для Forbes.

“У Володимира Зеленського є не тільки план Б – у нього повний алфавіт. Якщо потрібно, то ми і до літери Я дійдемо. Однак без законів рухатися не зможемо: потрібні закони про лобізм і антитрастове законодавство, в яких буде прописано, під дію яких законів підпадатимуть олігархи”, – зазначив Данілов.

Читайте також:  Спад економіки України різко сповільнився

Секретар РНБО запевнив, що боротьба Зеленського з олігархами “це не про політичні очки”. Він не відкидає, що після прийняття закону про деолігархізацію РНБО не включить до реєстру олігархів жодної людини, тому що вони самі відмовляться від активів і повернуть частину державі.

“Люди вже почали добровільно відмовлятися від свердловин. У нас є історія щодо кожного олігарха, і ми знаємо, як вони заволоділи своїми активами. Вони повинні це зрозуміти і позбутися активів, щоб не потрапити в список олігархів. Якщо вони з’являться в реєстрі, це буде відомо всьому світу. Не думаю, що їм це потрібно”, – додав Данілов.