Технології

Названо найбільш плавна мобільна ОС. Це не Android

HarmonyOS

Творці бенчмарка Master Lu опублікували оновлений рейтинг плавності роботи мобільних операційних систем. Пальма першості в цій дисципліні дісталася моделі HUAWEI Mate 40 Pro 4G з передвстановленою прошивкою HarmonyOS 2.0.

Master Lu

Підсумкова оцінка гаджета, що надійшов у продаж місяць тому, склала 182,68 бала. Другий рядок зайняв HUAWEI Mate 40E 4g (181,03), а замкнув трійку лідерів Honor 50 Pro з показником 175,42 бала.

Master Lu

Як відзначають автори рейтингу, для тестування увійшли в підсумковий список смартфонів використовувався набір з 22 додатків. Кожному пристрою належало запустити їх по два рази: для перевірки швидкості і плавності «холодного старту» і повторного завантаження з фонового режиму роботи.

Читайте також:  Intel випадково розкрила характеристики стандарту Thunderbolt 5

Master Lu

Згідно зі звітом Master Lu, саме HarmonyOS 2.0 показала найменші значення затримки в промальовуванні інтерфейсу, завдяки чому смартфону під її управлінням вдалося з великою перевагою обійти iPhone 12 Pro Max з встановленою iOS 14.4.2. Крім того, автори бенчмарка провели скорочене тестування на вибірці з 12 додатків — за його підсумками розрив між операційками виявився мінімальним, а ось прошивка MIUI 12.5.4 поступилася обом суперникам.