Технології

Transcend представила SSD-накопичувачі з технологією IPS

Transcend

Компанія Transcend представила 96-шарові твердотільні накопичувачі 3D NAND, створені з використанням технології Intelligent Power Shield (IPS). Вона забезпечує безпечне зберігання даних у разі раптового відключення електроенергії.

IPS використовує детектор напруги (VDT), який відстежує рівень напруги від джерела, що живить систему. Якщо напруга падає занадто низько, живлення накопичувача забезпечується за рахунок полімерних танталових конденсаторів (PTC), заряду яких достатньо для того, щоб безпечно перенести дані з Dram-кеша у флеш-пам’ять NAND.

Читайте також:  Слух: Mastercard закриває один з своїх брендів по всьому світу

Нові накопичувачі Transcend ємністю до 2 ТБ поставляються з інтерфейсами NVMe PCIe і SATA III, у форм-факторах 2,5 дюйма, M. 2 і mSATA. Новинки побудовані на основі 96-шарової флеш-пам’яті 3D NAND, витримують до 3000 циклів запису/стирання і гарантують стабільну продуктивність в діапазоні температур від -20°C до 75°C.

Transcend

Також надійність своїх нових накопичувачів компанія підвищує за допомогою технології кутової заливки: по периметру кремнієвого чіпа наноситься епоксидна смола, яка потім твердне при обробці ультрафіолетом. За заявою Transcend, це забезпечує структурний зв’язок між чіпом і друкованою платою, яка здатна витримувати високі теплові, вібраційні навантаження і має високий коефіцієнт запасу автомної міцності.

Читайте також:  Інсайдер назвав дату анонса нового iPhone SE

Крім цього, компанія розробила спеціалізоване програмне забезпечення, що дозволяє корпоративним користувачам віддалено контролювати пристрої, забезпечувати захист конфіденційними даними і відновлювати інформацію. При цьому комплект розробки програмного забезпечення (SDK) дозволить забезпечити безшовну інтеграцію з наявними системами.