Авто

Американська влада посилила контроль за аваріями за участю автопілотів

Cadillac автопілот

Системи автономного водіння набувають все більшого поширення, тому американська влада вирішила звернути на них пильну увагу. Відтепер всі виробники автомобілів в США будуть зобов’язані негайно повідомляти Національне управління з безпеки дорожнього руху США про всі аварії, що сталися за участю автопілотів з другого по п’ятий рівень автономності за шкалою SAE.

Автовиробники багато розповідають про переваги водійських асистентів, але інформації про їх недоліки досить мало. Національне управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) всерйоз має намір вивчити особливості технологій автономного водіння за допомогою нових правил звітності про аварії транспортних засобів, обладнаних передовими системами допомоги водієві і автоматизованими системами водіння.

Читайте також:  Renault пояснила, чому у 150-сильних Arkana і Kaptur не буде «механіки»

Тепер всі виробники автомобілів, обладнання та програмного забезпечення повинні будуть повідомляти в NHTSA про збої автопілотів з другого по п’ятий рівень автономності, якщо ті були задіяні під час аварії або безпосередньо перед зіткненням.

Це допоможе експертам підвищити прозорість роботи систем автономного водіння, потенційно виявляючи загальні закономірності або проблеми, які можуть існувати в цій сфері.

Виробники повинні будуть повідомляти в NHTSA про аварію за участю транспортного засобу, обладнаного автопілотом 2-5 рівня, протягом одного дня, а через 10 днів в управління повинен бути направлений докладний звіт.

Потрібне негайне повідомлення, якщо аварія спричинила за собою травму або смерть будь-якого з учасників, знерухомлення автомобіля або навіть спрацьовування подушки безпеки.