Авто

Канада заборонила продаж автомобілів з ДВС з 2035 року

Ferrari

Прем’єр-міністр Канади оголосив про повну заборону продажів нових автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння з 2035 року. До цього терміну у продажу повинні залишитися тільки транспортні засоби з електричними силовими установками.

Заборона поширюється на легкові та малотоннажні автомобілі. У США, наприклад, загальнонаціональних планів щодо заборони ДВС поки немає-за винятком Каліфорнії. У Канаді поки лише 3,5 відсотка нових автомобілів є електричними, а в США — два відсотки.

Читайте також:  Polestar показала перше зображення нового електричного кросовера

Канада офіційно приєдналася до зростаючого списку міст, Штатів, територій і країн по всьому світу, які планують в найближчому майбутньому відмовитися від транспортних засобів, що працюють на викопному паливі.

Як повідомляє Reuters, Канадський прем’єр-міністр Джастін Трюдо оголосив про заборону на продаж нових автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння з 1 січня 2035 року — з цього моменту в автосалонах повинні будуть залишитися тільки транспортні засоби з нульовим рівнем викидів. Заборона не є вичерпною – вона стосується легкових автомобілів і малотоннажних вантажівок. Важкі вантажівки і комерційні автомобілі поки до нього не відносяться.

Полегшити автовиробникам перехід на електротягу, за задумом Канадських чиновників, повинні допомогти інвестиції від влади та інші державні ініціативи. Зрештою метою Канади є досягнення нульового рівня викидів до 2050 року.

Читайте також:  У пенсіонера з Німеччини в підвалі знайшли танк часів Другої світової війни

Поки електрифікацію країни складно назвати успішною-в даний час лише 3,5 відсотка нових автомобілів в Канаді оснащені електричними силовими установками. Збільшити цей показник до 100 відсотків за 14 років буде вельми непросто.