Технології

Власник iPhone продав автомобіль для оплати рахунків в безкоштовній грі

Ігри та реклама

Доктор Мухаммад Мутаза з Уельсу зробив велику помилку – він дав в руки синові свій смартфон. Батько відлучився всього на годину, але і цього виявилося достатньо, щоб дитина поставила сім’ю у вкрай складне фінансове становище.

Не секрет, що сучасні безкоштовні ігри на смартфонах насправді не такі вже й безкоштовні. Подібні речі складно пояснити дітям, особливо в тому випадку, коли їм в руки потрапляє батьківський телефон. Власник iPhone вирішив порадувати свого семирічного сина, залишивши його наодинці з Dragons: Rise of Berk. Неясно, чи знав він, що там безліч прихованих покупок, але після повернення Мухаммад виявив своєму рахунку відсутність $1800.

Dragons: Rise of Berk

Семирічний Асхаз зробив близько тридцяти покупок за ціною $137 кожна. Що цікаво, кожен раз, коли проводилася транзакція, Apple відправляла повідомлення по електронній пошті для підтвердження. Ось тільки син потерпілого дізнався від неї пароль. Коли Мухаммад Мутаза виявив пропажу грошей, він вирішив, що його пограбували, і тільки з часом усвідомив, хто насправді за всім стоїть.

Незважаючи на те що Apple повернула Мухаммаду $290, йому довелося продати сімейний автомобіль марки Toyota для покриття рахунків. Потерпілий продовжує звинувачувати в тому, що трапилося Apple, заявляючи, що більше не віддасть компанії ні цента. Відзначимо, що в правилах користування смартфоном зазначено, що на телефонах у дітей до 13 років повинна бути активована функція «запитати про покупку». В даному випадку Мухаммад Мутаза не тільки дав в руки дитині власний телефон, але і не стежив за електронною поштою.