Авто

Зовнішність нового купе BMW 2-Series розкрили до прем’єри

BMW 2-Series

Зовнішність нового купе BMW 2-Series розкрили до прем’єри. Фотографію дводверки другого покоління в топ-версії M240i xDrive спочатку розмістили в Instagram-акаунті wilcoblok, а потім портал bmwblog підтвердив її справжність.

BMW вдалося здивувати шанувальників: “двійка” відзначилася нехарактерною для баварських моделей оптикою, дверними ручками під зворотний хват, незвичайними трикутними повітрозабірниками і невеликими “ніздрями”.

Вперше нову BMW 2-Series без маскування сфотографували ще в минулому році, і тоді очевидцю теж попалася версія M240i xDrive. Екстер’єр моделі за 14 місяців не змінився, хіба що шильдика М на повітрозабірнику переднього бампера у серійної версії немає.

Читайте також:  Новий Nissan Note отримав дорогу версію Aura

Про техніку топової “двійки «розповіла сама фірма BMW — під капотом “двісті сорокової” збережеться твін-турбошестерка 3.0, але потужність збільшиться до 374 кінських сил. Повний привід xDrive з електронно-керованим блокуванням заднього диференціала і 8-швидкісний “автомат” – прерогатива M240i, тоді як базові чотирициліндрові “двійки” і “заряджена” M2 збережуть задній привід.

Покупцям шестициліндрових купе не доведеться доплачувати за адаптивне шасі, рульове управління зі змінним передавальним числом і амплітудозалежні амортизатори.

Прем’єра купе BMW 2-Series другого покоління відбудеться 6 липня, а публічний показ новинки пройде на шоу в британському Гудвуді. На старті продажів компактна дводверка буде доступна в двох версіях 230i і M240i xDrive, але в майбутньому не виключена поява менш потужних «двісті двадцятих» купе. Безкомпромісна M2 дебютує не раніше, ніж через рік.