Авто

Cadillac знає, коли власники суперседанів їздять на гоночний трек

CT5-V Blackwing

Головний інженер Cadillac повідомив, що компанія регулярно збирає інформацію про те, хто з власників «заряджених» моделей V-Series відвідує спортивні заходи на американських гоночних трасах — коли, де і скільки разів. За його словами, зворотній зв’язок потрібен для того, щоб робити трекові моделі ще краще. Тим часом покупці отримають свої нові суперседани CT4 – V Blackwing і CT5-V Blackwing вже до кінця нинішнього літа.

В інтерв’ю виданню Road & Track головний інженер Cadillac Брендон Вівіан розповів, що компанія знає про те, коли і скільки разів власники «заряджених» моделей V-Series їздять на гоночні траси.

Читайте також:  У Євросоюзі можуть заборонити рекламу авто з ДВЗ: чим шкідливі ці двигуни

Раз на місяць марка складає звіт, хто і на якому треку катався на суперседанах — інформацію надає як клуб власників моделей ATS-V і CTS-V, так і організатори трекових заходів і власники гоночних трас.

За словами інженера, це говорить про те, як серйозно Cadillac ставиться до створення суперседанів і що моделі V-Series відмінно підготовлені для треку.

Втім, Вівіан зазначає, що цей факт зовсім не означає, що марка обкатує «заряджені» моделі на клієнтах — за його словами, два нових седана Cadillac CT4-V Blackwing і CT5-V Blackwing, які з’являться у продажу цього літа, пройшли всебічні випробування на американських гоночних трасах Virginia International Raceway, Willow Springs, Circuit of the Americas, Grattan, Pitt Race і власному випробувальному полігоні General Motors в Мілфорді.

Читайте також:  Apple планує домовитись про співпрацю з BYD і CATL

Однак в компанії справедливо вважають, що зворотний зв’язок з клієнтами нікому не зашкодить.