Технології

Можливий дизайн майбутнього флагмана Xiaomi

xiaomi mi 11t ultra

Є всі шанси, що Xiaomi ненароком розкрила дизайн одного зі своїх майбутніх флагманських апаратів. По крайней мере, такий висновок можна зробити по зображеннях, виявленим в одному з останніх патентів на дизайн смартфона китайської компанії.

Патент був поданий в національне відомство інтелектуальної власності Китаю ще в квітні минулого року, але тільки сьогодні, 2 липня, він з’явився в базі відомства. У ньому описуються чотири варіанти дизайну смартфона, який цілком може вийти в найближчому майбутньому. Відрізняються вони в основному розташуванням фронтальної камери і формою корпусу.

Читайте також:  Apple впевнена, що чутки в інтернеті шкодять звичайним користувачам

Xiaomi

У всіх варіантах у екрану мінімальні рамки і він має вигин з боків (тільки в третій моделі він плоский). У смартфоні може бути одна або дві фронтальні камери в отворі по центру або в кутку дисплея. Ззаду знаходиться блок потрійної камери з вертикально розташованими об’єктивами, нижній з яких має квадратну форму, що натякає на конструкцію перископа з великим оптичним наближенням.

Xiaomi

Цікаво, що на більшості зображень у смартфона немає фізичних кнопок виключення і регулювання гучності. Незрозуміло, чи є це дизайнером, чи Xiaomi дійсно думає відмовитися від них. Крім того, з усіх варіантів виділяється четверта модель, у якій корпус має прямокутну форму, тоді як У інших кути сильно заокруглені.

Читайте також:  Google анонсувала шість нових функцій Android

Поки немає ніяких гарантій, що Xiaomi використовує цей дизайн у своїх майбутніх смартфонах, але він явно відповідає всім сучасним трендам.