Технології

Apple Watch врятували життя людині, яка втратила свідомість

Apple watch

На пульт Служби порятунку американського містечка Саммерфілд в штаті Техас надійшов терміновий виклик. Найцікавіше, що відправником була не людина, а розумний годинник, який виявив, що їх власник впав.

Майк Ягер повертався додому, але несподівано оступився і впав поруч з входом в будинок. Судячи з усього, удар був сильним, оскільки чоловік розбив ніс і втратив свідомість. Через якийсь час 78-річний чоловік отямився в оточенні рятувальників. Оскільки ніхто не чекав його вдома ще кілька годин, Майк поцікавився, хто ж врятував йому життя, – і отримав несподівану відповідь.

Читайте також:  Xiaomi увійшла в топ-100 найдорожчих брендів світу

“Перше, що я запитав у офіцера, було: “як ви, хлопці, дізналися, що я впав?”- і він сказав: “Ваш годинник надіслав нам повідомлення”. Я відповів: “що?” — з подивом згадує 78-річний Майк Ягер.

Майк Ягер

Потерпілий заявив, що Apple Watch дорогі, але гаджет однозначно коштує своїх грошей, особливо якщо вам більше 65 років. Справа в тому, що функція виявлення падіння автоматично включена в Apple Watch Series 4 і новіших моделях, якщо власник старше 65 років.

Якщо після падіння користувач не натискає на кнопку на гаджеті, то вони самостійно викликають допомогу, повідомляючи місце розташування людини. Офіцер рятувальної служби підтвердив, що допомогу викликали наручний годинник.