Авто

Названо бестселери українського ринку вживаних авто в червні

Volkswagen Passat

Оприлюднено статистику продажів на вторинному ринку України. Загалом у червні 2021 року на вторинному ринку українці купили 103 421 легковий автомобіль. З них 37 050 машин (36%) вперше отримали українську реєстрацію, а 66 371 (64%) складали перепродажі всередині країни.

Черговий щомісячний звіт підготували спеціалісти Інституту досліджень авторинку. Порівняно з травнем у червні 8 із 10 найпопулярніших вживаних авто на вторинному автомобільному ринку України залишились незмінними. Зі списку вибули “дев’ятка” (ВАЗ 2109/21099) та Renault Scenic. Натомість у рейтингу з’явилися Nissan Rogue (X-Trail у Європі) та Hyundai Sonata, які завезли зі США та Південної Кореї.

У внутрішніх перепродажах вживаних авто в Україні у червні змін майже не відбулося. Рейтинг вкотре очолює Daewoo Lanos/Sens. На другій сходинці – VW Passat. А третім йде Skoda Octavia.

Смаки покупців імпортованих легкових авто з пробігом майже незмінні. Перши три місця рейтингу червня посідає продукція концерну VAG: лідером укотре став Volkswagen Passat, другу сходинку посідає VW Golf, а на третьому місці ще один улюбленець українських автолюбителів – чеська Skoda Octavia.

Читайте також:  Завод Lamborghini забезпечений замовленнями на суперкари до весни 2022 року

А от Skoda Fabia вибула з рейтингу найпопулярніших вживаних авто з-за кордону. Натомість одразу на 8 місці з’явилася Hyundai Sonata. Замикають рейтинг дві моделі Opel – Astra та Zafira.