Авто

Стала відома дата прем’єри нового купе BMW 2-Series

2-Series Coupe BMW

Купе BMW 2-Series нового покоління дебютує вже наступного тижня у Великобританії. Дводверка збереже задньопривідну компоновку і буде запропонована на старті продажів у двох версіях: M240i xDrive з потужною турбошісткою, повним приводом і спортивним заднім диференціалом, а також базовою 230i з турбочетвіркою і задньою провідною віссю. Високопродуктивна версія М2 знаходиться в розробці, але з’явиться не раніше ніж через рік. А головне – у нового купе не буде гігантської радіаторної решітки.

Після серії шпигунських знімків купе BMW 2-Series нового покоління готове нарешті скинути камуфляж: офіційна прем’єра автомобіля відбудеться на черговому Фестивалі швидкості в Гудвуді, який пройде у Великобританії 8-11 липня.

Читайте також:  Honda завершить виробництво трьох моделей

На відміну від чотирьохдверної модифікації Gran Coupe, дводверка збереже Задній привід в якості базового. Топова модифікація M240i xDrive отримає рядну турбошістку потужністю 374 кінських сили, восьмиступінчасту автоматичну коробку передач і повний привід з M-диференціалом на задній осі.

Молодша версія 230i буде задовольнятися дволітровою турбочетвіркою. Відомо, що нове купе отримає більш жорсткий кузов, розширену колію і поліпшену аеродинаміку.

Судячи зі шпигунських знімків, у BMW 2-Series нового покоління не буде величезних «ніздрів» на зразок купе 4-Series. Інтер’єр, швидше за все, оформлять в стилі передньопривідного седана Gran Coupe.

Виробництво двухдверки має стартувати вже в кінці поточного літа, але «заряджена» версія М2 з’явиться істотно пізніше — купе серії G87 дебютує не раніше кінця 2022 року, а побачити його на дорогах можна буде тільки в 2023 році.

Читайте також:  Chery готує дешевий електрокар з «підключеними» сервісами

Новий M2 теж залишиться задньопривідним автомобілем, а механічна коробка передач поки залишається під питанням навіть в якості опції.