Технології

Microsoft вирішить одну з дратівливих проблем з оновленнями Windows

Microsoft Windows 11

Центр оновлення Windows впевнено очолює список нелюбимих користувачами служб десктопної ОС. Апдейти часто “прилітають” в самий невідповідний час, а скільки займе їх установка — знає тільки Microsoft. Що ж, одну з цих проблем компанія все ж має намір вирішити.

Нова операційна система буде демонструвати приблизний час, який піде на установку чергового оновлення. Крім того, Microsoft заявила, що більшість патчів для Windows 11 будуть «важити» на 40% менше в порівнянні з попередньою версією ОС, а їх установка буде проходити значно швидше.

Microsoft Windows 11

У Мережі вже з’явився скріншот, що демонструє роботу нововведення. Перед тим як перезавантажити комп’ютер для установки апдейта, користувач побачить приблизний час, який відніме цей процес. Це дозволить вирішити, чи варто оновитися прямо зараз і продовжити роботу, або розумніше відкласти процедуру на більш пізній час.

Читайте також:  Розумний вимикач Xiaomi вміє показувати температуру і управляти будинком

Microsoft також зазначила, що повертається до концепції випуску одного великого патча раз на рік, а значить всі інші оновлення будуть встановлюватися максимально швидко.