Авто

Названо п’ять найгірших позашляховиків із пробігом, які часто ламаються

Jeep Grand Cherokee WK2

Позашляховики з пробігом автомобільних марок Jeep, Ford, Chevrolet, Lincoln, Kia названо найгіршим вибором для купівлі на вторинному ринку. Машини цих виробників часто ламаються, що завдасть немало клопоту їхнім власникам.

Про це йдеться в статті автомобільного видання Hotcars. Було складено топ найгірших позашляховиків із пробігом, яким потрібен ремонт.

5 місце Kia Sorento

Kia Sorento 2012 року випуску має погану репутацію серед авто ще з 2002 року. Власники авто повідомляли про проблеми з двигуном, які часто призводили до повної поломки автомобілів з пробігом менш ніж 100 тисяч км.

Читайте також:  Спорткар Nissan отримає «заряджену» версію Nismo

4 місце Lincoln MKT

Lincoln MKT 2010 року випуску згідно з даними Consumer Reports посів останнє місце в списку найбільш ненадійних люксових брендів. У машини було велике споживання палива, погана керованість та застарілий інтер’єр.

Власники авто скаржилися на ненадійну систему кондиціонування повітря та передчасний знос шин.

3 місце Chevrolet Equinox

Chevrolet Equinox 2005 року випуску в США можна придбати за 2,5 тисячі доларів, що говорить про “популярність” авто. У Штатах були зареєстровані сотні скарг, які варіюються від надмірної витрати мастила, відмови паливного насоса і поломки прокладки головки блоку циліндрів у моторі.

2 місце Ford Explorer

У Ford Explorer 2004 року випуску було зафіксовано відмову трансмісії поряд з іншими проблемами, такими як прослизання шестерень і миготливий індикатор коробки передач O/D.

Читайте також:  83-річний Harley-Davidson продали в 350 разів дорожче початкової ціни

1 місце Jeep Grand Cherokee

Найбільше скарг надходило на Jeep Grand Cherokee 2011 випуску. Відомо, що позашляховик страждає від проблемного повністю інтегрованого силового модуля (TIPM). По суті, це схоже на “мозковий ящик” для всіх електричних систем в автомобілі, і будь-який дефект може проявитися по-різному.

Власники машин скаржилися на збій електричного склопідіймача або ж повне вимкнення двигуна.