Авто

Виробництво електромобілів виявилося на 32% шкідливішим для екології, ніж машин з ДВС

Електромобіль

Експерти Аргоннської національної лабораторії в Чикаго провели дослідження і з’ясували, що за сукупним вуглецевого сліду автомобілі на батарейках приносять екології набагато більше шкоди, ніж моделі з традиційним двигуном внутрішнього згоряння. Але вони компенсують шкоду в процесі експлуатації і з часом, за рахунок відсутності шкідливих викидів, дійсно стають екологічнішими.

Експерти в своєму дослідженні врахували тисячі різних факторів, починаючи від типу металу, який використовують в батареях, закінчуючи кількістю алюмінію і пластика в конструкції. Головний аналітик лабораторії Джарод Корі Келлі розповів, що при виробництві електромобілів в атмосферу викидається набагато більше вуглекислого газу, якщо порівнювати з машинами, оснащеними ДВС. В першу чергу це пов’язано з виробництвом акумуляторів.

Читайте також:  Уточнено терміни появи нового Toyota Land Cruiser Prado

В якості наочної ілюстрації експерти привели порівняння електрокара Tesla Model 3 і звичайної бензинової Toyota Corolla і порахували, через скільки кілометрів пробігу електрокар з нульовим викидом CO₂ нівелює завдану навколишньому середовищу шкоду в процесі виробництва.

Так, в умовах Китаю або Польщі, де більшу частину енергії отримують самим «брудним» способом, спалюючи вугілля, електрокар стане екологічніше машини з ДВС лише через 126 655 кілометрів пробігу. У Норвегії, де відмовилися від такого типу видобутку, точка рівноваги буде досягнута на дистанції в 14 000 кілометрів. Для Америки, де чверть загального обсягу видобутку електроенергії припадає на спалювання вугілля, цей показник склав 21 735 кілометрів.

Читайте також:  Peugeot представила новий 308 в кузові універсал

За даними експертів, при виробництві електромобіля середнього розміру генерується 47 грамів вуглекислого газу на милю шляху (близько 1,6 кілометра). І це тільки на етапі виробництва до моменту передачі покупцеві. Для аналогічного бензинового автомобіля на милю генерується 32 грами CO₂.

Але не все так погано – згідно зі звітом Reuters, в найгіршому випадку, коли електрокар в ході експлуатації будуть заряджати тільки від вугільної мережі, він буде викидати в повітря 4,1 тонни CO₂ на рік, в той час як показник для бензинової машини складе більше 4,6 тонни.