Авто

Volvo показала передвісника майбутньої лінійки електромобілів

Volvo Concept Recharge

Компанія Volvo провела онлайн-захід Tech Moment, на якому розповіла про ключові моменти стратегії електрифікації. План передбачає повний перехід на електромобілі до 2030 року, глибоку технологічну трансформацію і випуск моделей нової хвилі.

Очолить лінійку наступник кросовера XC90, тоді як роль провісника електричних Вольво наступного покоління відведена Volvo Concept Recharge. Він натякає на вигляд майбутніх моделей шведської марки, а також демонструє особливості компонування і оснащення.

Концепт Volvo Concept Recharge і наступні за ним серійні електрокари будуть побудовані на новій платформі-скейтборді з плоскою батареєю в підлозі. Головні особливості-розтягнута колісна база, короткі звіси, колеса збільшеного діаметру і великий відсік між передніми сидіннями.

Читайте також:  Автомобілі Porsche будуть підлаштовувати музику під стиль водіння

Фірмовий стиль, що просуває підхід “менше, але краще” (мінімум зайвих і виступаючих елементів), підноситься як новий. Він розроблений командою дизайнерів під керівництвом Робіна Пейджа і є розвитком нинішньої стилістики.

Volvo Concept Recharge

Не дивно, що Concept Recharge зберіг всі фамільні риси. Це і фари-мьельніри з незвичайною графікою (вночі вони “відкриваються”, щоб показати основні модулі), і вертикальні ліхтарі, забезпечені висувними крилами для зниження опору повітрю на високій швидкості.

Замість традиційної решітки радіатора-глухий “щит”. На даху-невід’ємний атрибут всіх прийдешніх Volvo: лідар виробництва Luminar, що сканує простір перед автомобілем на 300 метрів вперед.

Volvo Concept Recharge

До того ж дизайнери оптимізували лінію даху, занизили капот і змінили положення крісел, впихнувши між ними великий речовий відсік. Центральне місце на передній панелі зайняв 15-дюймовий дисплей медіасистеми, що працює під управлінням Android Automotive OS.

Читайте також:  Названо 10 найбільш популярних авто серед українців

Важливий момент: Volvo оголосила, що для нових моделей розробить парасолькову операційку VolvoCars.OS, яка включить в себе бортові і “хмарні” системи і дасть розробникам доступ до вбудованих функцій автомобіля. Плюс на зміну безлічі блоків управління прийде централізована система з декількох потужних обчислювальних платформ NVIDIA.

Крім того, Volvo продовжить співпрацю з виробником батарей Northvolt. До кінця десятиліття компанії доведуть показник щільності зберігання енергії до 1000 ват-годин на літр об’єму (зараз 700 Вт•год/л), що забезпечить дальність пробігу без підзарядки в 1000 кілометрів, причому в реальних умовах.

При цьому час зарядки вже через кілька років скоротиться як мінімум удвічі. Відслужили своє тягові батареї будуть використовувати повторно, наприклад, як проміжний буфер для накопичення надлишків енергії, або відправлять на переробку партнерам.