Авто

Nissan представив найбільш екстремальну версію Navara

PRO - 4X Warrior

У середині червня Nissan Australia анонсувала екстремальну версію пікапа Navara під назвою PRO – 4X Warrior. Машину представили, не вдаючись в технічні подробиці, і тільки зараз “боєць” розкрився у всій красі. Підготовлений до підкорення найскладніших маршрутів австралійського континенту, пікап побудований силами місцевої інжинірингової фірми Premcar. Він оснащений ліфт-комплектом підвіски, новими амортизаторами і пружинами, а також силовим переднім бампером з інтегрованою світлотехнікою.

У програмі Warrior з боку Premcar задіяні 35 осіб. Це інженери, технології та керівники, які в 2019 році брали участь у створенні Navara N-TREK Warrior, а зараз вирішили адаптувати ту ж формулу до PRO-4X. головні цілі проекту — поліпшення позашляхових можливостей пікапа, підвищення комфорту і точності управління.

Читайте також:  Стало відомо, коли в Європі заборонять продавати автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння

PRO - 4X Warrior

І насамперед Наварі збільшили дорожній просвіт – з 220 до 260 міліметрів. Кут в’їзду склав 36 градусів проти 32 біля заводської модифікації, а з’їзду, через встановлення повнорозмірної запаски, навпаки, зменшився з 19,8 до 19 градусів. Колія Розширена з 1570 до 1600 міліметрів.

Також Navara PRO-4X Warrior отримав сумісний з лебідкою силовий бампер, брендовані червоні захисні пластини з трьохміліметрової сталі і 17-дюймові колеса з шинами Cooper Discoverer All Terrain AT3 розмірністю 275/70/R17. Але все ж найсерйозніші зміни торкнулися підвіску.

PRO - 4X Warrior

У Premcar замінили передні пружини на більш м’які, плюс перекалібрували задні. Переднім амортизаторам знизили демпфірування низькошвидкісного стиснення, поліпшивши комфорт і підвищивши ізоляцію від дорожнього шуму. Рівні високошвидкісних стиснення і відбою тим часом зросли на 50 і 100 відсотків відповідно для запобігання ударів кузова об обмежувач ходу при проїзді великих нерівностей.

Читайте також:  Журналісти дізналися про власників унікального Rolls-Royce за 28 мільйонів доларів

При всьому при цьому двигун у Navara PRO – 4X Warrior залишився колишній — дизель 2.3 потужністю 190 кінських сил і 450 Нм крутного моменту. Коробка-шестиступінчаста “механіка «або семиступінчастий»автомат”. Привід тільки повний.