Технології

Флагманський Sony Xperia 1 III виявилося дуже складно полагодити [ВІДЕО]

Sony Xperia 1 III

Автор YouTube-каналу PBKreviews провів повне розбирання Sony Xperia 1 III, щоб з’ясувати складність його ремонту в разі поломки. Як виявилося, цей процес пов’язаний з рядом технічних складнощів через особливості конструкції смартфона.

При складанні апарату виробник використовував багато клею, що істотно ускладнює процес демонтажу комплектуючих. Крім того, автор відео відзначив велику кількість гвинтових з’єднань в конструкції апарату, порівнявши той з ноутбуком за цим параметром.

Читайте також:  Робот-постачальник LG вміє самостійно переміщатися по місту

Ще одне неординарне рішення Sony-інтеграція трьох датчиків основної камери на материнську плату – всі три модулі виявилися незнімними. На акумуляторі пристрою, який надійно приклеєний до корпусу, немає спеціальних язичків, тому для його вилучення потрібно використовувати ізопропіловий спирт.

Sony Xperia 1 III

Нарешті, через високу щільність компонентів деякі з них легко пошкодити необережним рухом. За результатами розбирання автор каналу PBKreviews оцінив ремонтопридатність пристрою в шість балів з десяти можливих, зробивши знижку на швидке від’єднання деяких шлейфів і дисплейного модуля в зборі.