Авто

Toyota почала продавати оригінальні запчастини для старих Supra

Toyota Supra

Компанія Toyota оголосила про старт продажів оригінальних запчастин для моделі Supra поколінь A70 і A80. Реалізацією буде займатися спортивний підрозділ Gazoo Racing, за словами представників компанії, купити деталі можна буде купити не тільки в Японії, але і в Північній Америці або Європі. Про запуск проекту стало відомо ще в січні минулого року, але тоді компанія продавала обмежений перелік деталей. Більш масштабне виробництво і продаж повинні були початися тільки після того, як компанія б отримала достатню кількість попередніх замовлень.

Перші продажі почалися на початку березня поточного року. Тоді покупці могли придбати оригінальні фари на спорткупі покоління A80, вони коштували по 92 тисячі рублів за штуку або 184 тисячі рублів за пару. Зараз же японський виробник істотно розширив перелік доступних до замовлення деталей.

Читайте також:  З'явилися подробиці про прем'єру нового Infiniti QX60

Так, з липня поточного року в продаж для Supra A70 надійдуть головний циліндр зчеплення, гальмівний шланг, гальмівні трубки, трубки обігрівача і кнопки панелі управління кондиціонером. Для більш молодої «Супри» з індексом A80 будуть доступні датчик кисню. З серпня до списку деталей для A70 додадуться ще передній шильдик, а пізніше ще й бічні молдинги, задній шильдик, накладки на передні двері і сайлентблоки нижнього важеля передньої підвіски. Для A80 список розшириться за рахунок додавання накладки переднього бампера.

Як відзначили представники Toyota, процес покупки запчастин для старих спорткарів буде точно такий же, як і для будь-якої нової моделі. Єдиним винятком стане той факт, що виробляти запчастини будуть обмеженим тиражем і купити їх можна буде в порядку живої черги.

Читайте також:  Названо п'ять найгірших позашляховиків із пробігом, які часто ламаються

Аналогічний проект у березні поточного року запустила компанія Nissan. Підрозділ NISMO Heritage Parts зайнялося випуском оригінальних запчастин для культової моделі Skyline R32. На старті були доступні роздавальна коробка в зборі, кронштейни, циліндр зчеплення і гальмівний циліндр, а також особливо рідкісна і цінна серед власників внутрішня панель задньої частини автомобіля.

Джерело: Toyota Gazoo Racing