Авто

Електричні Alpine: нові зображення

Alpine

Компанія Alpine опублікувала нові тизери трьох моделі, який стануть основою майбутньої електричної лінійки. Туди увійдуть розроблений за участю Lotus спорткар, наступник купе A110; хот-хетч з дизайном в стилі ретро; а також кросовер або гранд-турер в дусі Audi e-tron GT. Перша машина з цієї трійці буде представлена в 2024 році.

Марка Alpine влилася в Renault Sport в 1976 році, була скасована в 1995-му і відродилася в 2017-му всього з однією моделлю — купе A110. Однак у новій стратегії Renaulution їй відведена роль флагмана, який об’єднає підрозділи Renault Sport Cars і Renault Sport Racing з однойменною командою Формули-1 і запустить повністю електричну лінійку. До неї увійдуть створений спільно з Lotus спорткар, хот-хетч на основі концепту Renault 5 і спортивний кросовер C-класу.

Читайте також:  Jeep відмовиться від дизельних моторів і бензинових V8

Alpine

В основу наступника Alpine A110 ляже електрична платформа E-Sports – її французька марка розділить з Lotus. Заряджений Renault 5 EV базуватиметься на платформі CMF-BEV для моделей B-сегмента (заявлений запас ходу — 400 км). На тизері видно, що зовні хот-хетч наслідує середньомоторному Renault 5 Turbo з 80-х років минулого століття і оснащений великим антикрилом. Остання модель, за даними Autocar, виявиться гранд-турером, в конкурентах якого бачать Audi e-tron GT і Porsche Taycan, хоча раніше мова йшла про кросовер. Він зможе проїжджати без підзарядки до 580 кілометрів.

Також на заході eWays ElectroPop Група Renault оголосила про укладення угоди з французьким стартапом Verkor. Компанія займеться розробкою високопродуктивних батарей для бренду Alpine, перші прототипи яких з’являться вже в 2022 році. До 2026-го Verkor побудує завод з щорічною потужністю 10 гігават-годин і перспективою її збільшення як мінімум удвічі через кілька років.

Читайте також:  Subaru відзначила випуск 20-мілліонного авто з повним приводом

Все це дозволить до 2025 року випустити десять нових електромобілів, у тому числі сім під маркою Renault. Частка батарейних машин і гібридів в європейській структурі продажів на той час досягне 65 відсотків, а ще через п’ять років на чисті електрокари припадатиме вже 90 відсотків.