Авто

Ось так буде виглядати перший електричний мінівен MINI

MINI Vision Urbanaut

Компанія MINI опублікувала зображення концерту Vision Urbanaut-тепер він представлений у вигляді макета, а не віртуальної моделі, як було в листопаді 2020 року. Принципово новий автомобіль для британської марки являє собою компактвен-трансформер з електричною силовою установкою і інтер’єром-вітальні, «відповідає потребам міст майбутнього».

Ключовою ідеєю творців було перенести особистий простір людини в автомобіль і відтворити там ту ж комфортну середу. Цю філософію вони реалізували за допомогою трьох режимів, кожен з яких включає в себе різні настройки і конфігурацію салону.

Читайте також:  280 сил і 5,3 секунди до «сотні»: Hyundai представила «гарячу» Elantra N

MINI Vision Urbanaut

У режимі Chill автомобіль перетворюється на місце для відпочинку: заднє сидіння можна розкласти в горизонтальне положення, освітлення у верхній частині перемикається на режим, що імітує лісове листя, круглий елемент в центрі салону складається і перетворюється в настільну лампу, а передня панель опускається вниз, перетворюючись в кушетку.

MINI Vision Urbanaut

Фото: MINI

У режимі Vibe центральний дисплей перетворюється в елемент управління інформаційно-розважальною системою. На поверхні кузова і коліс буде проектуватися анімація графічних еквалайзерів, імітуючи клубну атмосферу.

MINI Vision Urbanaut

У режимі Wanderlust буде здійснюватися керування автомобілем в ручному або автоматичному режимі. Судячи з усього, у нового мінівена передбачається наявність автопілота, але поки що інформації про те, якому рівню він буде відповідати, немає. Рульове колесо і педалі висуваються після дотику до логотипу MINI. На центральному дисплеї буде відображатися інформація про поїздку, включаючи пам’ятки по всьому маршруту.

Читайте також:  Нові моделі Volvo будуть називатися іменами власними

MINI Vision Urbanaut

Всі матеріали, які використовувалися в обробці, органічні і замінні, за рахунок чого можна продовжити термін їх служби. Основний матеріал обробки салону-текстиль з перероблених матеріалів. У конструкції рульового колеса і деяких секцій підлоги використовується коркове дерево вторинної переробки.

Офіційна прем’єра новинки відбудеться 1 липня в рамках конференції DLD Summer в Мюнхені.

Джерело: MINI