Технології

Xiaomi розповіла, як дбає про конфіденційність користувачів

Xiaomi

Xiaomi підвела підсумки місяця інформаційної безпеки, що проводиться для співробітників і керівників другий рік поспіль. Компанія опублікувала офіційні документи щодо політики конфіденційності та звіт про прозорість захисту даних.

Найбільш важливими факторами при обміні особистими даними з організаціями експерти Xiaomi називають безпечні процеси збору та зберігання інформації, контроль над тим, які саме дані передаються, і довіру до бренду. Нещодавно вендор випустив документ про конфіденційність MIUI та Інтернету речей( IoT), а також документ про конфіденційність Xiaomi. Вони узагальнюють політику і методи захисту даних Xiaomi у фірмових продуктах і пояснюють, які конкретно призначені для Користувача дані збираються, як вони використовуються і захищаються. Ознайомитися з ними можна на офіційному сайті компанії.

Ще 2014 року компанія заснувала Комітет з безпеки та конфіденційності, а в 2016-му стала першим китайським брендом, який отримав сертифікат TrustArc. Ще через два роки Xiaomi прийняла загальний регламент захисту даних GDPR, а в 2019-му методи забезпечення безпеки та конфіденційності Xiaomi були сертифіковані за стандартами ISO/IEC 27001 та ISO/IEC 27018.

Представники бренду підкреслюють, що Xiaomi дотримується локальних законів на всіх ринках, де веде свою діяльність. Компанія запевняє, що ніколи не перестане виробляти безпечні та надійні продукти по всьому світу, щоб допомогти кожному насолоджуватися кращим життям за допомогою сучасних технологій.