Технології

Мобільні додатки принесли рекордні $ 34 мільярди всього за 3 місяці

Грати ігри

Аналітична компанія App Annie опублікувала звіт про стан ринку мобільних додатків за другий квартал 2021 року. Експерти відзначили, що минулі три місяці стали рекордними для індустрії по частині прибутку, що свідчить про початок відновлення індустрії після кризи, пов’язаної з пандемією.

App Annie

У порівнянні з першим кварталом 2021 року витрати користувачів по всьому світу на мобільний софт збільшилися на 2 мільярди доларів. Найвищі показники зростання спостерігалися в таких категоріях, як» короткі відео«,» розваги«,» здоров’я «і»фітнес”. Лідером за кількість завантажень залишився клієнт сервісу TikTok-заодно він обігнав YouTube за показником залучення нових користувачів.

Читайте також:  Нова функція Chrome розчарувала користувачів. Вони вимагають її скасування

Крім того, зросла популярність стрімінгових і фітнес-додатків. Кількість же завантажень програм медичної тематики зросла по всьому світу в другому кварталі на 75% в порівнянні з показниками до пандемії. Час, проведений користувачами в додатках для спорту, в середньому збільшився: на 10% в США, Німеччині та Іспанії, на 20% у Великобританії, і на цілих 55% в Італії.

App Annie

В ігровому сегменті середня кількість завантажень зберегла показники на рівні 1 мільярда на тиждень вже п’ятий квартал поспіль. З точки зору витрат середній тижневий показник склав близько $1,7 мільярда — на 35% більше, ніж два роки тому.

Читайте також:  Прозорі сонячні панелі дозволять отримувати енергію через вікна

App Annie

У десятку лідерів за популярністю у другому кварталі 2021 року увійшов додаток Booking.com, що, на думку експертів, свідчить про бажання користувачів подорожувати. Час, проведений в таких програмах для смартфонів, найбільше збільшився на ринках США і Великобританії.

App Annie

“Отримані дані свідчать про те, що пандемія коронавірусу сильно вплинула на поведінку користувачів мобільних додатків, зокрема, на рівень витрат і час, який вони в них провели. Крім того, мобільні звички, які споживачі придбали під час національних локдаунів, збережуться і в майбутньому, — зазначила Лексі Сідоу, керівник відділу маркетингових досліджень App Annie.