Авто

Названо марки авто, водії яких частіше за всіх перевищують швидкість

Alfa Romeo

Водії, які їздять за кермом автомобілів Alfa Romeo, частіше за інших порушують правила дорожнього руху. Їх найбільше ловили на перевищенні швидкості.

За даними аналітичного агентства Insurify, в середньому 10,5% водіїв у США хоча б раз отримували штраф за перевищення швидкості. Проте залежно від автомобіля цей показник може збільшуватися або зменшуватися. Про це повідомляє сайт The Drive.

Про перевищення швидкості на Alfa Romeo повідомили 15% водіїв. Вони мали принаймні одне порушення, що на 41% більше від середнього показника.

Читайте також:  З'явилися подробиці про електрокар Honda, який допоможе побудувати GM

Також до п’ятірки марок, на яких найчастіше порушують ПДР, увійшли Subaru, Volkswagen, Maserati та Ram. За їхнім кермом порушували 12-13% водіїв. Цікаво, що три з п’яти брендів тут є власністю компанії Stellantis. Водночас найменше перевищують швидкість водії, які їздять за кермом автомобілів Lincoln. Їх менше ніж 9%.

Insurify також дослідили, на яких саме моделях частіше за всіх порушували. У Ram – це 1500. Водночас найменше у марки перевищують швидкість на 2500. У Maserati найбільше порушували на GranTurismo, найменше – на Quattroporte.

У VW, Subaru та Alfa на швидкості спіймали такі ж моделі, як і в попередніх компаніях. Орієнтовані на продуктивність GTI, WRX та Giulia посіли перше місце за порушеннями, а спокійні Beetle, Ascent та Stelvio – внизу.

Читайте також:  Відео: нові Opel Mokka і Renault Kangoo проходять краш-тести EuroNCAP

Ці дані базуються на понад 4 мільйонах водіїв, які зверталися за страховим полісом через Insurify, тому вони не містять повного переліку всіх правопорушень і не базують на державних даних. Проте ця інформація багато про що свідчить і не є дуже далекою від реальності.