Технології

Microsoft «проговорилася» про точну дату релізу Windows 11

Windows 11

У мережі з’явилася інформація про точний день випуску релізної версії нової десктопної ОС. Під час презентації компанія лише згадала осінь 2021-го, але незабаром стали відомі і більш детальні подробиці про майбутній захід.

На раніше опублікованих скріншотах Windows 11 засвітилося повідомлення інженера з пристроїв Surface Стіві Батіша — він написав комерційному директору компанії Паносу Панаю, що не може дочекатися жовтня.

Windows 11

Не виключено, що Батиш має на увазі випуск нових пристроїв Surface на цей період — адже як повідомлялося раніше, першими Windows 11 отримають саме нові ПК.

Читайте також:  Тисячі фанатів Samsung просять не випускати Galaxy S22

Трохи пізніше дата релізу Windows 11 була помічена в офіційних промоматеріалах на сайті Microsoft. На знімках екрану в панелі завдань чітко вказано 20 жовтня, а також час – 11:11.

Windows 11

Крім того, велика американська роздрібна мережа Walmart обіцяє «безкоштовне оновлення до Windows 11 в жовтні 2021 року, коли воно буде доступно» для ряду ноутбуків, які продає в даний час. Сама Microsoft точний день релізу ОС офіційно поки не оголошувала.