Авто

У 285 тисяч електрокарів Tesla дає збої круїз-контроль

Tesla Model Y

Інститут дорожньої безпеки Китаю виявив нову проблему Tesla Model Y і Model 3: на деяких електрокарах мимовільно включається Круїз-контроль і вони починають набирати швидкість без участі водія.

Після цієї заяви Tesla оголосила про відкликання 285 тисяч електрокарів в країні, причому не тільки тих, які вироблені на заводі в Шанхаї, а й імпортних, уточнює Bloomberg. Однак власникам машин, що потрапили під відгук, не доведеться відвідувати сервісний центр — для усунення дефекту досить завантажити нову версію ПЗ з виправленим багом.

Читайте також:  Топ шахрайських схем на дорогах, на які може повестися кожен

Tesla виступила із заявою і попросила у клієнтів прощення «за доставлені незручності». «Ми продовжуємо підвищувати рівень безпеки своїх електромобілів в суворій відповідності із законодавчими вимогами”, – підкреслив представник американського автовиробника. Він не уточнив, чи відомо компанії про нещасні випадки, які могли статися через помилку в роботі круїз-контролю.

Інститут дорожньої безпеки Китаю в свою чергу уточнює, що проблемі схильні електрокари, продані в країні в період з грудня 2019 по червень 2021 року. Мова йде про 249,8 тисячі примірниках Model 3 і Model Y, вироблених на Шанхайському заводі Tesla, а також 35,6 тисячі імпортованих машин.

Читайте також:  Як зменшити витрату палива в авто: п'ять ефективних способів

Для Tesla це вже не перший відгук у 2021 році. Так, в лютому з’ясувалося, що на 158 тисячах електрокарів Model S і Model X, проданих в США з 2012 по 2018 роки, може несподівано вимкнутися екран.

На початку червня під відкликання потрапили ще шість тисяч Model 3 2019-2021 років випуску і Model Y 2020 і 2021 років через підозри на масовий дефект кріплення гальмівних супортів.