Авто

В Opel розповіли, як проходять випробування нової Astra

Opel Astra

Компанія Opel готується до запуску серійного виробництва Astra нового покоління, дебют якої відбудеться в найближчі тижні. Незадовго до прем’єри автовиробник розповів, як проходить підготовка, а також поділився подробицями про серію випробувань Astra в різних країнах і кліматичних умовах. В даний час прототипи приходять фінальну серію тестів на звичайних дорогах рідного міста Opel, Рюссельсхайма. Там же розташований завод марки, де і організовують випуск моделі.

Opel Astra нового покоління створювався з використанням технологій комп’ютерного моделювання. Починаючи з минулої зими, прототипи активно проходять випробування для налаштування підвіски і перевірки роботи систем автомобіля в різних реальних умовах.

Читайте також:  В Україні пропонують платити очевидцям за повідомлення про порушення ПДР: як це буде працювати

Наприклад, передсерійні машини тестували в шведській Лапландії при температурі нижче -30 градусів за Цельсієм. Завдання було оцінити настройку підвіски при їзді по слизьких поверхнях, а також оптимізувати роботу електронно-керованих систем, щоб домогтися стабільності, зчеплення з дорогою і точної роботи антиблокувальної системи.

Opel Astra

Там же відчували роботу систем опалення: відстежували тепловіддачу двигунів, потоки охолоджуючої рідини, потужність обігрівача і потік повітря від вентилятора, а також перевіряли підігрів керма, передніх і задніх крісел. Особливу увагу приділили гібридній модифікації Astra, а саме динаміці прогріву літій-іонної батареї.

Opel Astra

Інший етап тестів включав швидкісні випробування на полігоні в Дуденхофені, де відточувалася робота систем допомоги водієві. У їх числі-адаптивний круїз-контроль, системи екстреного гальмування і попередження про небезпеку фронтального зіткнення, а також асистент руху заднім ходом.

Читайте також:  Розсекречено новий ліфтбек Volkswagen на платформі Golf

Крім усього перерахованого, Astra піддали тестам в кліматичній камері, де, зокрема, перевірили стійкість ущільнень до проникнення пилу і піску. Також були проведені випробування в аеродинамічній трубі, на тестових стендах і в лабораторії в Рюссельсхаймі.

Про Astra нового покоління відомо, що модель перебереться на платформу EMP2 концерну Stellantis, яка вже лежить в основі Peugeot 3008 і DS 4. Очікується, що в лінійку, як і раніше, увійдуть хетчбек і універсал Astra Sports Tourer, а також Astra OPC з 296-сильним мотором і повним приводом.