Технології

Microsoft: з оновленням ПК до Windows 11 доведеться почекати

Microsoft Windows 11

Компанія Microsoft на презентації Windows 11 оголосила, що реліз нової операційної системи відбудеться вже в цьому році. Але, як виявилося, мова тільки про нові пристрої з передвстановленою ОС — а ось користувачам Windows 10 доведеться почекати можливості оновлення трохи більше. Відповідна інформація з’явилася в офіційному Twitter-блозі софтмейкера.

Згідно з повідомленням Microsoft, нова версія Windows почне поширюватися вже незабаром після релізу, а ось оновлення ПК, що працюють під управлінням «десятки», почнеться тільки в першій половині 2022 року. При цьому точну дату випуску свіжої ОС у форматі апгрейда старої компанія поки не повідомляє.

Windows 11

За своєю функціональністю Windows 11 помітно відрізняється від попередниці, як і її вимоги до «заліза». Тому за припущенням журналістів, Microsoft необхідно більше часу для тестування новинки — компанії простіше диктувати свої вимоги OEM-виробникам для нових ПК, які з’являться з Windows 11 вже в цьому році.

Бажаючі випробувати Windows 11 вже в цьому році без заміни обладнання можуть стати учасниками програми тестування і встановити попередню збірку ОС незабаром після релізу.