Авто

Оновлений Audi e-tron зможе проїжджати без підзарядки 600 км

Audi e-tron

Audi працює над удосконаленням кросоверів e-tron/e-tron Sportback. За даними журналу Autocar, оновлене сімейство електрокарів дебютує в другій половині 2022 року, отримає більш ефективну батарею, поліпшену систему рекуперації кінетичної енергії та інші електродвигуни.

Граничний запас ходу без підзарядки збільшиться з нинішніх 400 до 600 кілометрів по циклу WLTP, тобто автономність зросте в півтора рази.

Інсайдери Autocar пояснюють, що сімейство e-tron/e-tron Sportback залишиться на конвеєрі мінімум до 2025 року, так що без всебічної модернізації не обійтися.

Читайте також:  Mercedes-Benz влаштує розпродаж дилерських центрів в Європі

В середині життєвого циклу e-tron зміняться зовні, але ключовими стануть саме технічні поліпшення. Про збільшення ємності тягової батареї (досягає 95 кіловат-годин) джерела замовчують, так що схоже домогтися автономності в 600 кілометрів вдасться за рахунок зміни електричної начинки і, можливо, хімічного складу акумуляторів.

На плановий апгрейд e-tron / e-tron Sportback, розроблених навколо традиційної платформи MLB, не вплине швидка прем’єра іншого електрокросовера Audi — більш компактного Q6 e-tron, який розділить архітектуру PPE з майбутнім електричним Porsche Macan.