Авто

Стало відомо, коли Volkswagen повністю відмовиться від автомобілів з бензиновими моторами

Volkswagen ID.3

Volkswagen вже до 2033-2035 років повністю відмовиться від випуску і продажу автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння в Європі, розповів газеті Muenchner Merkur керівник відділу продажів німецької марки Клаус Целлмер. При цьому крайній термін для ринків США і Китаю настане дещо пізніше — наскільки саме, він не уточнив.

Не готові до тотального переходу на електрокари і Південна Америка з Африкою, в яких відсутня як законодавча база, так і інфраструктура.

Читайте також:  Lexus GS можуть воскресити у вигляді преміального воднемобіля

Заява керівника відділу продажів Volkswagen стосується тільки самої німецької марки, а не всього концерну, уточнює газета. Однак попередній період відмови від ДВС для інших брендів вже озвучений-автомобілі всіх марок, що входять до складу концерну, стануть нейтральним до CO2 до 2050 року.

Деякі компанії перейдуть на випуск електрифікованих машин вже в нинішньому десятилітті: до таких, наприклад, відноситься Audi, яка відправить ДВС у відставку вже через п’ять років.

У випадку з європейськими марками швидкий перехід на електрику пов’язаний з перспективним посиленням екологічних стандартів в Євросоюзі.

Так, вже в 2027 році планується ввести стандарт Євро-7, який, на думку автовиробників, істотно обмежує можливості двигунів внутрішнього згоряння і робить розробку моторів нового покоління безперспективною.

Читайте також:  Volkswagen відправляє у відставку американський Passat

Як підсумок-і Volkswagen, і Audi сконцентруються на адаптації існуючих агрегатів до нових екологічних директив, а нинішнє покоління ДВС стане останнім. Поки точні параметри майбутнього стандарту Євро – 7 не визначені: за однією з версій, граничні викиди оксидів азоту влада скоротить з нинішніх 80 міліграмів на кілометр до 30.