Авто

BMW скоротить виробничі витрати на чверть

BMW X3

BMW планує зробити виробництво більш ефективним, знизивши виробничі витрати на чверть. На чому баварці збираються економити, не повідомляється.

Компанія BMW планує, що до 2030 року принаймні половину продажів марки складатимуть електромобілі. Хоча баварці і зберігають прихильність двигунам внутрішнього згоряння, в наступні чотири роки вони збираються значно скоротити кількість пропонованих силових агрегатів.

Крім того, BMW має намір знизити питомі витрати на випуск одного автомобіля приблизно на 25 відсотків до 2025 року, розповів в інтерв’ю газеті Handelsblatt Мілан Неделькович — член правління BMW, що відповідає в концерні за виробництво.

Читайте також:  Toyota уніфікує всі рамні позашляховики і пікапи

До середини десятиліття Баварський автовиробник хоче стати більш ефективним і отримувати більш високі доходи, виходячи з передбачуваних обсягів виробництва і продажів.

Volkswagen, Daimler і Tesla розглядаються баварцями як приклади значно ефективніших компаній завдяки оптимізованим виробничим процесам. Скоротивши виробничі витрати на чверть, BMW збирається наблизитися до економічних показників конкурентів.