Авто

Найбільш патріотичною автомобільної маркою назвали Jeep

Jeep

Аналітики з консалтингової компанії Brand Keys щорічно проводять дослідження з метою з’ясувати, який бренд американці вважають найбільш патріотичним. У нинішньому році таким став виробник позашляховиків Jeep.

Втім, як і минулого року. І позаминулому. Насправді Jeep лідирує в цьому рейтингу з моменту його заснування, причому не тільки в автомобільній сфері, але і в абсолютному заліку. І він є однією з небагатьох автомобільних марок, які жителі США вважають патріотичними.

Результати нового дослідження американської консалтингової компанії Brand Keys, яка займається бренд-менеджментом і вивченням лояльності споживачів, свідчать про те, що люди вважають Jeep самим патріотичним брендом.

Читайте також:  На новий Nissan Juke відкрито прийом замовлень та названо ціни

Що цікаво, рейтинг стосується не тільки автомобільного сектора-в нього входять практично всі компанії з комерційного сектора, від роздрібних мереж до онлайн-сервісів.

Jeep очолює список, на другому місці розташувався Walmart, на третьому — Disney, на четвертому — Ford і Amazon, а на п’ятому — The New York Times. Harley-Davidson, наприклад, зайняв тільки 14 — е місце, а Tesla-30-е, розділивши його з Zoom. Ніяких інших компаній, пов’язаних з автомобільною промисловістю, в рейтингу більше немає.

В опитуванні взяли участь 5804 жителя США у віці від 16 до 65 років. Brand Keys зазначає, що в дослідженні взяли участь люди різної статі і навіть політичної приналежності, не кажучи вже про різні штати проживання.

Читайте також:  7 надійних вживаних авто, які проїдуть дуже багато

На вибір їм пропонувався список з 1172 різних брендів. Компанія проводить дослідження з вивчення патріотичності брендів щороку, проте з моменту самого першого рейтингу, складеного ще в 2003 році, Jeep незмінно залишається в ньому абсолютним лідером.