Технології

Старт продажів квитків для польоту в космос на повітряній кулі

Space Perspective

Компанія Space Perspective на цьому тижні представила нові подробиці проекту польоту космічних туристів. Потенційні клієнти можуть оцінити вид, який відкриється перед ними на висоті 30 км.Тільки для цього доведеться заплатити чималу суму.

Space Perspective активно готується до відправки перших туристів в космос. Критики заявляють, що насправді ні про який Космос мови немає.

Справа в тому, що мандрівники не зазнають невагомості, а висота складе всього 30 км, в той час як конкуренти обіцяють політ до 100 км. Проте керівництво Space Perspective повно оптимізму і виклало вид, який відкривається з величезного повітряної кулі на Землю.

Читайте також:  Названо смартфони Xiaomi, які отримають Android 12

В якості оператора заявлена приватна компанія Neptune One, а перший політ відбудеться в 2024 році з космодрому у Флориді. Перший тестовий політ відбувся 18 червня, а попереду ще проектування і створення достатньої кількість повітряних куль для подорожей.

Space Perspective

Туристам обіцяють розкішні кабіни на 8 осіб з видом на мирно ширяє під ногами планету і високий рівень безпеки. На борту будуть комфортабельні крісла, бар і вбиральня. Вартість туру складе 125 000 доларів, а керівники проекту очікують, побачити серед своїх клієнтів як любителів екстриму та ентузіастів, так і весільні церемонії, ділові вечері та конференції.

Читайте також:  Nintendo подала в суд на піратський сайт через $ 50

Джерело: Space Perspective