Авто

Електрокари Tesla швидко заряджаються під час буксирування

Model S Plaid

Блогери перевірили, чи реально зарядити акумулятор електрокара Tesla Model S під час буксирування, використовуючи рекуперативне гальмування. В якості тягача вони задіяли Mercedes-Benz E55 AMG, а результат вийшов досить вражаючим.

Автори каналу Warped Perception на YouTube змогли підтвердити, що автомобіль Tesla Model S дійсно непогано заряджається під час буксирування.

Як з’ясувалося, при русі зі швидкістю 112 км/год акумулятор отримує 65 кВтг, що приблизно вдвічі менше показників при заповненні енергії від розетки за допомогою пристрою Tesla V2.

Читайте також:  Названо автомобілі, які найчастіше потрапляють у ДТП

Після подолання відстані в 40 км батарея зарядилася з 14 до 55%, а наступні 80 км забезпечили б 100% заряд. Блогери відзначають, що система рекуперативного гальмування ефективна, ось тільки ніде не вказано, скільки бензину при цьому буде потрібно автомобілю, який буде буксирувати едектрокар Tesla.

Як виявилося, Mercedes-Benz E55 AMG спалює майже 4 літри на 8 км, що навіть більше, ніж потрібно багатьом вантажівкам. Це означає, що такий спосіб зарядки як мінімум неекологічний, не кажучи вже про фінансову ефективність.